Welkom op de internetsite van de Sint Christoffelparochie
Sint Christoffelparochie

De Stichting Behoud Quirinuskerk (SBQ) is in 1985 opgericht door het toenmalige kerkbestuur om door middel van acties gelden bijeen te brengen voor restauratie en groot onderhoud van onze kerk door het organiseren van een aantal evenementen. Zo is er een snuffelmarkt in het voorjaar en een grootse boekenmarkt tijdens de Halsterse Braderie in september. Daarnaast wordt tegen Kerstmis een kerststal geplaatst, die zeker bijdraagt aan een sfeervollae kerststemming in ons dorp.

Bij de organisatie van de acties kan - gelukkig nooit tevergeefs - een beroep gedaan worden op parochianen om de evenementen tot een succes te maken.

Als u wilt bijdragen aan de SBQ, dan bent u van harte welkom. U kan uw gift overmaken naar NL26 RABO 0118832735 onder vermelding van SBQ Halsteren.

deze site is ontwikkeld door Mighty Webdesign
Disclaimer