Welkom op de internetsite van de Sint Christoffelparochie
Voorjaarsinzameling Sam’s kledingactie 2019

Nu het voorjaar in aantocht is, kunt u alvast uw kasten weer eens nakijken op niet meer gebruikte kleding, schoeisel en huishoudtextiel van goede kwaliteit. Zoals u weet organiseert Sam’s Kledingactie twee keer per jaar inzamelingsacties voor een goed doel. Deze keer valt de kledinginzameling op zaterdag 20 april tussen 10.00 uur en 12.00 uur bij de vier kerken van onze parochie.
 
Met de opbrengst daarvan worden projecten van Cordaid Mensen in Nood gesteund. Sam’s Kledingactie zamelt al tientallen jaren gebruikte kleding en schoeisel in.

De opbrengst van de kleding gaat naar mensen die het het hardst nodig hebben, vaak in gebieden waar door oorlog of natuurrampen acuut hulp nodig is.

De opbrengst van de voorjaarsacties 2019 gaat naar een project in Sulawezi. Vorig jaar op 28 september werd het gebied getroffen door een aardbeving en een tsunami met aardverschuivingen tot gevolg.Affected area in Petobo Palu 1 1199x599

U kunt uw spullen, zoals gewoonlijk, in gesloten plastic zakken afgeven bij onze kerken in Halsteren, Lepelstraat en Oud-Vossemeer op zaterdag 20 april tussen 10.00 en 12.00 uur.

Doet u weer mee? Uw hulp is hard nodig!!!

deze site is ontwikkeld door Mighty Webdesign
Disclaimer